Ďáblova písmena

Ďáblova písmena - Martina Drijverová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Drijverová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďáblova písmena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďáblova písmena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Drijverová. Číst Ďáblova písmena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jean-François de La Pérouse byl francouzský námořní důstojník a objevitel. Když jej roku 1785 vyslalo ministerstvo námořnictví na expedici do Tichomoří, zastavil se La Pérouse na ostrově Tenerife a vyslal dva členy posádky na vrchol obávané hory Pico de Teide. Marně je Španělé od výstupu zrazovali. Námořníci byli zvědaví, jaké tajemství hora ukrývá. Spatřili je. Ďáblova písmena, která prý přináší samé neštěstí. Je to jen pověra? A jak skončí La Pérousova výprava? Dočtete se v napínavém příběhu Martiny Drijverové.


...va písmena Martina Drijverová Nakladatel: Albatros 2015 Kniha Ďáblova písmena Přidat komentář ... Kniha: Ďáblova písmena - Martina Drijverová | Knihy.ABZ.cz ... . Vesmich. 1 21.07.2019. Autorka píše už nějaký čas zdejší první ligu v oboru literatura pro děti, takže asi i proto nakladatelství knihu vydalo v tvrdé vazbě, s výbornými ilustracemi a přiměřenou velikostí písma. ... Když jej roku 1785 vyslalo ministerstvo námořnictví na expedici do Tichomoří, zastavil se La Pérouse na ostrově Tenerife a vyslal dva členy posádky na vrchol obávané hory Pico de Teide. Marně je Španělé od výstupu zrazovali. Jaké tajemství hora ukrývá? Ďáblova písmena, kte ... Ďáblova písmena - Martina Drijverová | Databáze knih ... . Marně je Španělé od výstupu zrazovali. Jaké tajemství hora ukrývá? Ďáblova písmena, která prý přináší samé neštěstí. Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Ďáblova písmena. Akce Skladacky-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY