Bitva na řece Pádu: Dobrodružný román ze století páry

Bitva na řece Pádu: Dobrodružný román ze století páry - Oldřich Selucký | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Selucký
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bitva na řece Pádu: Dobrodružný román ze století páry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bitva na řece Pádu: Dobrodružný román ze století páry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Selucký. Číst Bitva na řece Pádu: Dobrodružný román ze století páry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Námětem románu je válka dvou chlapeckých gangů na předměstí italského Turína. Odehrává se na pozadí euforie pro technické vynálezy „věku páry“ a současně tvrdých sociálních a politických střetů Itálie poloviny 19. století. Do rušných událostí zasáhne i postava Dona Boska, působícího mezi opuštěnými chlapci. Kniha upoutá mladé čtenáře ve věku 8–13 let dobrodružným dějem, skrze který nejen okusí něco z atmosféry předminulého století, ale porozumí i osobnosti zakladatele salesiánské kongregace.


...varné části v kategorii Knihy pro starší děti a mládež je to Gorila a já, v literární části v kategorii Beletrie pro mládež pak Bitva na řece Pádu Oldřicha Seluckého, jejíž podtitul Dobrodružný román ze století páry i ilustrace (pořízené autorem textu) mohou k četbě přilákat mnoho mladých, hlavně chlapců ... Oldřich Selucký - Wikipedie ... . Bitva na řece Pádu je příběh temperamentní Itálie devatenáctého století, dvou znepřátelených chlapeckých gangů, převratného vynálezu a velkolepé bitvy. V knize vedle sebe stojí souboje pouličních gangů, spousta střelného prachu a svatost nejen dobrosrdečného kněze Dona Bosca, ale i hlavního hrdiny, chlapce Bonga. Kniha: Bitva na řece Pádu -- Dobrodružný román ze století páry - Oldřich Selucký ... Podtitul: Dobrodružný rom ... Století páry - Chci.cz ... . V knize vedle sebe stojí souboje pouličních gangů, spousta střelného prachu a svatost nejen dobrosrdečného kněze Dona Bosca, ale i hlavního hrdiny, chlapce Bonga. Kniha: Bitva na řece Pádu -- Dobrodružný román ze století páry - Oldřich Selucký ... Podtitul: Dobrodružný rom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY