Hra o trůny - Píseň ledu a ohně

Hra o trůny - Píseň ledu a ohně - George R.R. Martin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra o trůny - Píseň ledu a ohně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hra o trůny - Píseň ledu a ohně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Hra o trůny - Píseň ledu a ohně Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Pod každým prstem měl čepel, hroty pokroucených mečů vyčnívajících jako tesáky z opěrek trůnu. Dokonce i po třech staletích byly některé ostré tak, že dokázaly říznout. Železný trůn byl pro neopatrného plný pastí. V písních se pravilo, že bylo třeba tisíce mečů, aby ho vyrobili, rozžhavených doběla ve výhni plamenů dštících ze chřtánu Baleriona Černého děsu. Kovali jej padesát devět dní. Konec jejich snažení korunovalo toto pokroucené černé monstrum vyrobené z jako břitva ostrých hran, hrotů a pásů kovu; trůn, který mohl zabít člověka, a také zabil, pokud lze věřit příběhům." Druhé vydání úvodní části fantasy eposu Písně ledu a ohně. Elektronická kniha obsahuje první dva díly paperbackové verze.


...kud jste v posledních letech nežili na Marsu, rozhodně jste museli slyšet o Hře o trůny ... Diskuze: Píseň ledu a ohně | Game of Thrones (Hra o trůny ... ... .Ta je prvním svazkem ságy zvané Píseň ledu a ohně.Stvořil ji americký autor George R. R. Martin a v česku vyšla roku 2000. Ten největší boom ale nastal v roce 2011, kdy se Hra o trůny dočkala seriálového zpracování v produkci HBO.. Game of Thrones, velkolepé fantasy dílo, se ... Píseň ledu a ohně (běžně zkracovaná jako PLaO či ASoIaF - z originálního názvu A Song of Ice and Fire) je rozpracovaná fantasy sága amerického autora George R. R. Martina.Martin začal první díl ságy psát v roce 1991 a původně byla plánovaná j ... Série Píseň ledu a ohně (Hra o trůny) | Knihy Dobrovský ... . R. Martina.Martin začal první díl ságy psát v roce 1991 a původně byla plánovaná jako trilogie.Podle jeho posledního vyjádření bude sága sestávat ze sedmi románů. Píseň ledu a ohně • Hra o trůny . Komentuj Hodnocení 18. kola fan povídek 8. 3. 2020 12:15. Napsal(a) Nevada. Dalš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY