Kanclrobik: 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici

Kanclrobik: 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici - Bruno Lichtblau | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bruno Lichtblau
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kanclrobik: 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kanclrobik: 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruno Lichtblau. Číst Kanclrobik: 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak žít zdravě při práci. Fit chceme být všichni – trénovaní a koncentrovaní. V kanceláři je potřeba specifická forma fitnessu, neboť při kancelářské práci mají lidé většinou drastický nedostatek pohybu. Autor na cestách po celém světě nasbíral spoustu postřehů o životě v kanceláři, o bolestech a neduzích zaměstnanců na kancelářských židlích. Shromáždil tipy, triky, cviky a pohybové sestavy „první pomoci“, které mu prozradili stresované, ale příjemné sekretářky, vedoucí oddělení, grafici, redaktoři, manažeři i nejrůznější šéfové.


...bik - 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici I když nevyužívám všechny cviky, kterých je v této knížce 100, ale mám svých oblíbených patnáct kousků, už po týdnu cvičení se mi výrazně zlepšila nálada, přestala mě pobolívat záda a snad jsem odvrátila hrozící zánět karpálních tunelů v pravé ruce ... ANAG - nakladatelství a vzdělávací společnost ... ... . Kniha: Kanclrobik - 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici - Bruno Lichtblau. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Kondiční cvičení > Kanclrobik ... 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici. LICHTBLAU Bruno. Info: Euromedia Group - Ikar, 2015 (1.) - brož., 128 str. EAN: Kupte nebo prodejt ... Kniha Kanclrobik - 100 cviků do kanceláře pro dobrou ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Kondiční cvičení > Kanclrobik ... 100 cviků do kanceláře pro dobrou kondici. LICHTBLAU Bruno. Info: Euromedia Group - Ikar, 2015 (1.) - brož., 128 str. EAN: Kupte nebo prodejt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY