Zlatá země

Zlatá země - Barbara Woodová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Woodová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatá země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Woodová. Číst Zlatá země Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladičká Hannah Conroyová touží věnovat se lékařské profesi jako její otec, ale to je v Anglii poloviny devatenáctého století pro ženu nemyslitelné, a tak se po otcově smrti vydává do daleké neprozkoumané Austrálie, kde doufá začít nový život. Po počátečních přehmatech a zklamáních se jí v zemi, kde je o zdravotnickou péči nouze, přece jen zvolna daří prosadit se na jinak čistě mužském poli medicíny. Do jejího života však vstupuje také láska – nejen k nádherné australské přírodě, ale i ke dvěma mužům, kteří jsou rozdílní jako den a noc.


...Á země" se rozkládá mezi horskými pásmy, která vytvářejí přirozenou hranici s jejími asijskými sousedy ... Karel Čapek: Kalendář (Zlatá země) - elektronická knižnica ... . Skoro 2 000 kilometrů dlouhé pobřeží na jihozápadě této země je omýváno Bengálským zálivem a Andamanským mořem. Na západ od ní leží Bangladéš a Indie, na severu Čína a na východě Laos a Thajsko. vychodu, a země, zvláště později, když začala mít Zlatá horda vlastní politické problémy, byla ničena tvrdými loupeživými vpády. Taktika chánů vůči Rusku a Litvě nakonec posílila význam moskevského knížectví, jádro budoucího velk ... Zlatá země (Barbara Wood) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Taktika chánů vůči Rusku a Litvě nakonec posílila význam moskevského knížectví, jádro budoucího velkého Ruska. Provided to YouTube by Supraphon Zdivočelá země · Studiový orchestr/Mario Klemens · Marta Kubišová Vyznání / Zlatá kolekce ℗ 1997 Česká tel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY