Odjinud, jež se nachází právě zde

Odjinud, jež se nachází právě zde - Trinh T. Minh-ha | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Trinh T. Minh-ha
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odjinud, jež se nachází právě zde.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odjinud, jež se nachází právě zde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Trinh T. Minh-ha. Číst Odjinud, jež se nachází právě zde Online je nyní tak snadné!

POPIS


První český překlad výboru esejů Odjinud, jež se náchází právě zde je pozoruhodným pohledem na cestu přes hranice různých zemí – jako cizinec, turista, imigrant, uprchlík – ve světě před 11. zářím a po něm. Kdo je kde vítaný? Co znamená cítit se nepatřičně v zemi, které říkáme domov? Kdy se objeví cizinec v této době temných metamorfóz? Těmito a dalšími otázkami se zabývá autorka, když zkoumá kulturní významy a složitosti cestování, imigrace, domova a exilu. Hranice, viděná jako materiální i nemateriální událost, je tam, kde se konce propojí se začátky. Trinh T. Mih-ha staví na tématech obsažených už v její ranější práci o hybriditě a vykořenění, osvětluje cesty, kde "každé putování může znamenat změnu hranic" a pátrá se svými čtenáři po tom, co znamená být insiderem a outsiderem v této "epoše globálního strachu".


...eský překlad výboru esejů Odjinud, jež se náchází právě zde je pozoruhodným pohledem na cestu přes hranice různých zemí - jako cizinec, turista, imigrant, uprchlík - ve světě před 11 ... Jihomoravský kraj - Wikipedie ... . zářím a po něm. Trinh T. Minh-ha. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Kniha: Odjinud, jež se nachází právě zde - Trinh T. Minh-ha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny op ... Kniha: Odjinud, jež se nachází právě zde | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha: Odjinud, jež se nachází právě zde - Trinh T. Minh-ha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Výsledky hledání výrazu nachází se Hledané slovo 'nachází se' bohužel nebylo nalezeno. Zkuste najít zadané slovo pomocí vyhledávače Google . Knihy Odjinud, jež s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY