Hold Morfeovi

Hold Morfeovi - Josef Veselý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Veselý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hold Morfeovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hold Morfeovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Veselý. Číst Hold Morfeovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hold Morfeovi je výborem z autorových snů zaznamenaných v rozmezí let 2003 až 2015. Velká část materiálů, které jsou zde zahrnuty, obsahuje magické motivy. Dalšími tématy, jimž je v tomto sborníku textů věnována nemalá pozornost, jsou erotika, politika a problematika smrti. Kniha volně navazuje na obdobnou autorovu práci vydanou v roce 2002 pod titulem Pocta Morfeovi a je určena především bibliofilům a milovníkům literárních kuriozit. S grafickým doprovodem autora. Náklad 200 ks - číslované výtisky.


...rfeovi je výborem z autorových snů zaznamenaných v rozmezí let 2003 až 2015 ... taparbuno - Google Sites ... . Velká část materiálů, které jsou zde zahrnuty, obsahuje magické motivy. Dalšími tématy, jimž je v tomto sborníku textů věnována nemalá pozornost, jsou erotika, politika a problematika smrti. Hold Morfeovi je výborem z autorových snů zaznamenaných v rozmezí let 2003 až 2015. Velká část materiálů, které jsou zde zahrnuty, obsahuje magické motivy. Dalšími tématy, jimž je v tomto sborníku textů věnována nemalá pozorno ... Hold Morfeovi - Josef Veselý | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Dalšími tématy, jimž je v tomto sborníku textů věnována nemalá pozornost, jsou erotika, politika a problematika smrti. Hold Morfeovi je výborem z autorových snů zaznamenaných v rozmezí let 2003 až 2015. Velká část materiálů, které jsou zde zahrnuty, obsahuje magické motivy. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY