Statečný Zeb

Statečný Zeb - Eva Bešťáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Bešťáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Statečný Zeb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Statečný Zeb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Bešťáková. Číst Statečný Zeb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednou za svítání se v savaně pod rozložitou akácií narodil černobíle pruhovaný hřebeček Zeb. Jakmile se rozkoukal, začala ho máma Badu učit všemu, co musí znát zebra, aby se jí v divoké přírodě dobře žilo. Volnost a bezstarostnost zvídavého mláděte však brzy ukončí lovci – Zeba chytí a odvezou daleko pryč. Tak začíná předlouhá a strastiplná Zebova cesta. Ale kde skončí? A vrátí se někdy statečný Zeb domů? Příběh o malé zebře přináší nejen napínavé vyprávění, ale i spoustu zajímavostí o africké přírodě a životě divokých zvířat. Hlavním hrdinou je hřebeček Grévyho – nejstarší a chráněný druh zebry, která dostala jméno podle francouzského prezidenta, jenž ji obdržel jako vzácný dar od egyptského císaře. Druhá knížka autorčiny volné řady o zvířatech (první byla Princezna bílých tygrů).


...ný Zeb - Bešťáková, Eva ; Jednou za svítání se v savaně pod rozložitou akácií narodil černobíle pruhovaný hřebeček Zeb ... Statečný Zeb | Kalendář akcí v Příbrami ... . Jakmile se rozkoukal, začala ho máma Badu učit všemu, co musí znát zebra, aby se jí v ... Statečný Zeb - Eva Bešťáková. Jednou za svítání se v savaně pod rozložitou akácií narodil černobíle pruhovaný hřebeček Zeb. Jakmile se rozkoukal, začala ho máma Badu učit všemu, co musí znát zebra, aby se jí v divoké přírodě dobře... Komentáře ke slovu statečný » přidat nový komentář ... Statečný Zeb autor: Bešťáková Eva dopor. cena: 199 K ... A vr ... Statečný Zeb [eBook] - Eva Bešťáková | Knihy Dobrovský: E ... ... ... Komentáře ke slovu statečný » přidat nový komentář ... Statečný Zeb autor: Bešťáková Eva dopor. cena: 199 K ... A vrátí se někdy statečný Zeb domů? Příběh o malé zebře přináší nejen napínavé vyprávění, ale i ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY