Bože, první vráska!

Bože, první vráska! - Agnes Abécassis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agnes Abécassis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bože, první vráska!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bože, první vráska! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agnes Abécassis. Číst Bože, první vráska! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se objeví první vráska, je namístě panika, nebo je to třeba brát s humorem? Anouschka byla až dosud se svým životem naprosto spokojená. Je vdaná, má dospívající dceru a zajímavé zaměstnání – píše knihy. Jednoho dne se však všechno změní, neboť: -hezký mladík ji na ulici osloví „paní“ -k porozumění teenagerům by potřebovala slovník -prodavačka v obchodě jí nabídne krém proti vráskám -zjistí, že její kamarádky falšují datum narození A ona si náhle uvědomí, že je jí šestatřicet. Tedy technicky vzato, skoro čtyřicet. Tudíž brzy padesát. Co teď? Anouschka se rozhodne, že musí vnést do svého života trochu vzruchu, a přijme pozvání na svatbu své sestřenice. Netuší, že vzrušení si tedy skutečně užije!


...první vráska! Agnes Abécassis. Když se objeví první vráska, je namístě panika, nebo je to třeba brát s humorem? Anouschka byla až dosud se svým životem naprosto spokojená ... Agnes Abécassis | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Je vdaná, má dospívající dceru a zajímavé zaměstnání - píše knihy. Jednoho dne se však všechno změní a ona si náhle uvědomí, že je ... Kniha Bože, první vráska! iba za 9,29 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Bože, první vráska! Agnes Abécassis. Bože, první vráska! Agnes Abécassis. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ... Bože, první vráska! - Agnes Abécassis - SEVT.cz ... .r.o. Bože, první vráska! Agnes Abécassis. Bože, první vráska! Agnes Abécassis. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Kniha Bože, první vráska...SOUVISEJÍCÍ KNIHY