Spartan: Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu

Spartan: Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu - Joe DeSena, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joe DeSena,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spartan: Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spartan: Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe DeSena,. Číst Spartan: Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je manuálem pro život spartana; průvodce životním stylem, který vás posune ze zóny pohodlí do zóny boje. První polovinu závodu běžíte nohama; druhou polovinu běžíte svou myslí. Udělejte z bolesti přídavný motor, který vás požene kupředu. Z jiných závodů odejdete jako ovce; ze Spartan Race jako vlci. V každých závodech si může člověk sáhnout na dno, ale málokterý závod vás prověří tak komplexně jak Spartan Race. Přesvědčil jsem se, že tyto závody nejsou jen o běhání a překážkách, ale hlavně o překonání sebe a hledání skutečných hodnot, na které lidé často přijdou, až když jsou na dně. Peter Žiška, nejúspěšnější evropský závodník Spartan Race Měl jsem možnost se s Joem na chvilku potkat. Je to člověk, který vás dokáže namotivovat pouhým pohledem. Při čtení knihy máte pocit, jako by seděl naproti a povídal si s vámi, po jejím přečtení budete mít chuť žít jako spartan. Skvělá kniha! Jan Jirkal, trenér Spartan Kids, Česká republika SPARTAN představuje jednoduchou filozofii, kterou autor nejprve uplatnil ve svém životě a nyní ji využívají miliony lidí na tratích závodu: stanovte si cíl, pusťte se do práce a dotáhněte to do konce. Naučíte se: - překonat svou vůli jako největší překážku - přijmout sebekázeň za svého nejlepšího přítele - dosáhnout odolnosti vůči životním problémům Pomůže vám plně rozvinout vlastní potenciál – v životě, v práci, ve vztazích a čemkoli, pro co se rozhodnete. Je projektem, který vás provede od startu až do cíle.


... -- Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu - DeSena, Joe; O´Connell, Jeff ; Průvodce nejen extrémním sportovním závodem, ale i životním stylem, který napomáhá zdolávat překážky a dosáhnout úspěchu ... extremnizavody.cz - Posts | Facebook ... . Specifický závod Spartan Race je vhodný pro všechny ... Všechny informace o produktu Kniha Spartan. Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu - Joe DeSena - BizBooks, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Spartan. Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu - Joe DeSena - BizBooks. SPARTAN Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu . Joe DeSena; Jeff O'Connell; Joe DeSena . 5,0 . Sledovat autor ... Spartan. Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě ... ... . Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu - Joe DeSena - BizBooks. SPARTAN Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchu . Joe DeSena; Jeff O'Connell; Joe DeSena . 5,0 . Sledovat autora . Hobby a volný čas Motivační literatura Společenské vědy. Všechny knihy autora . Jeff O'Connell ... SPARTAN Jak p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY