Emily Pírková a začarované dveře

Emily Pírková a začarované dveře - Holly Webbová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Webbová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emily Pírková a začarované dveře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emily Pírková a začarované dveře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Webbová. Číst Emily Pírková a začarované dveře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Emily má velkou, milující rodinu. Přesto má pocit, jako by do ní nepatřila. Bydlí v krásném, útulném a starobylém domě. Jenže se v něm dějí podivné věci. Dveře nezůstávají na svém místě a v zrcadlech se zjevují podivní lidé. Jenže kromě Emily to nikdo jiný nevidí. Že by před ní rodiče něco tajili? Je ono tajemství důvod, proč si vždycky připadala jiná? Skutečnost se ukáže být ještě horší, než si myslela. Alespoň na první pohled… Dovede se s ní Emily vypořádat? Dokáže odpustit své rodině a najít k ní znovu cestu? Tajuplný příběh pro dívky z pera úspěšné autorky.


...Pírková a začarované dveře Autor: Webbová, Holly Nakladatel: Albatros EAN: 9788000039350 ISBN: 978-80-00-03935- Originál: Emily Feather and the Enchanted Door Překlad: Horynová, Jindra Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 13,5 × 18,6 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Emily Pírková a začarované dveře - Holly Webbová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Emily Pírková a začarované dveře - Holly Webbová ... Emily Pírková a začarované dveře Holly Webbová ... ... . Emily má velkou, milující rodinu. Přesto má pocit, jako by do ní nepatřila. Bydlí v krásném, útulném a starobylém domě. Jenže se v něm dějí podivné věci. Dveře nezůstávají na svém místě a v zrcadlech se zjevují podivní lidé. Ale skutečnost se ukáže b E.Pierková a začarované dveře - česky.indb 35E.Pierková ... Emily Pírková a začarované dveře | Albatrosmedia.cz ... . Emily má velkou, milující rodinu. Přesto má pocit, jako by do ní nepatřila. Bydlí v krásném, útulném a starobylém domě. Jenže se v něm dějí podivné věci. Dveře nezůstávají na svém místě a v zrcadlech se zjevují podivní lidé. Ale skutečnost se ukáže b E.Pierková a začarované dveře - česky.indb 35E.Pierková...SOUVISEJÍCÍ KNIHY