Záplaťák v pavoučí síti

Záplaťák v pavoučí síti - Guy Bass | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Guy Bass
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Záplaťák v pavoučí síti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záplaťák v pavoučí síti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Bass. Číst Záplaťák v pavoučí síti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další pokračování příběhu o příšerách z hradu Groteskinu. Díky Záplaťákovi žijí všichni na hradě v družném přátelství. Záplaťák totiž dokázal zlá monstra šíleného profesora přeměnit v neškodné beránky. I když lebkouni, chobotnice, pavouci s křídly, chodící ryby a tříruké nestvůry vypadají podivně, pomáhají si a jsou jako jedna rodina. Kamarádku Arabelu lidé z Drbákova zavřou do sirotčince a příšerky se rozhodnou, že ji utýrat nenechají, a podniknou záchrannou výpravu. Opustit hrad Groteskin však není tak snadné, jak se domnívaly. Na dobrodružné výpravě na ně číhá nebezpečí a příšerky musí zachraňovat nejen Arabelu, ale i Záplaťáka.


...ťák v pavoučí síti 4. díl. Guy Bass ... Záplaťák v pavoučí síti - Guy Bass | Kniha na Alza.cz ... . Další pokračování příběhu o příšerách z hradu Groteskinu. Další pokračování příběhu o příšerách z hradu Groteskinu. Díky Záplaťákovi žijí všichni na hradě v družném přátelství. Záplaťák totiž dokázal zlá monstra šíleného profesora přeměnit v ... Záplaťák v pavoučí síti 4. díl Guy Bass. Další pokračování příběhu o příšerách z hradu Groteskinu. Díky Záplaťákovi žijí všichni na ... Záplaťák v pavoučí síti - Guy Bass - Megaknihy.cz ... . Díky Záplaťákovi žijí všichni na hradě v družném přátelství. Záplaťák totiž dokázal zlá monstra šíleného profesora přeměnit v neškodné beránky. I když lebkouni, chobotnice nebo pavouci s křídly ... Záplaťák v pavoučí síti Guy Bass. Záplaťák v pavoučí síti. Guy Bass. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnoc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY