Zpovědi podezřelé

Zpovědi podezřelé - James Patterson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Patterson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zpovědi podezřelé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zpovědi podezřelé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Patterson. Číst Zpovědi podezřelé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se Tandy jednoho dne probudí, zjistí, že její rodiče byli zavražděni. V tu chvíli je jisté jen to, že byla nejspíš poslední, kdo je viděl naživu, a že seznam podezřelých zahrnuje pouze ji a její tři sourozence. Nemůže věřit nikomu, možná ani sama sobě. Jak se Tandy snaží očistit jméno své rodiny, začnou se jí vracet záblesky vzpomínek. Čím více proniká do rodinných tajemství, tím více se objevují nebezpečné a těžko uvěřitelné věci. A kdo ví, čeho jsou členové její rodiny skutečně schopní?!


...atterson s námi ve Zpovědi podezřelé odkrývá tajemství zamčeného pokoje ... podezřelý - ABZ slovník českých synonym ... . A nejen to, rodina Angelových jich má spoustu dalších v záloze. Nevím proč, ale rodina Angelových mi v některých momentech připomínala báječnou rodinku Sinclairových, na začátku mě to napadlo a pak jsem se toho nemohla zbavit. Zpovědi podezřelé 3.5. 9 recenzí ; Když se Tandy jednoho dne probudí, zjistí, že její rodiče byli zavražděni. V tu chvíli je jisté jen to, že byla nejspíš poslední, kdo je viděl na ... Kniha Zpovědi podezřelé - James Patterson | Dobré Knihy.cz ... . V tu chvíli je jisté jen to, že byla nejspíš poslední, kdo je viděl naživu, a že seznam podezřelých zahrnuje pouze ji a její tři sourozence. Nemůže věřit nikomu, možná ani sama sobě. Zpovědi podezřelé kniha od: James Patterson, Maxine Paetro. 72 % 99 hodnocení ... Když se Tandy jednoho dne probudí, zjistí, že její ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY