Matematika – Počítáme bez chyb

Matematika – Počítáme bez chyb - Jaroslav Eisler, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Eisler,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika – Počítáme bez chyb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matematika – Počítáme bez chyb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Eisler,. Číst Matematika – Počítáme bez chyb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chceš se zdokonalit v matematice a konečně počítat bez chyb? S touto učebnicí plnou řešených úloh to bude hračka. - naučíš se počítat různé typy slovních úloh a zjistíš, jak se slovní úlohy sestavují - procvičíš si zlomky a matematické výrazy, takže v krácení zlomků, užití výrazů nebo rozkladech mnohočlenů už nebudeš chybovat - pronikneš do tajů geometrie a osvojíš si např. konstrukci trojúhelníků a čtyřúhelníků, Thaletovu kružnici nebo středovou a osovou souměrnost Tak se do toho pusť a písemky z matematiky už budeš vždycky zvládat na jedničku!


...tika - Počítáme bez chyb. Pusť se do toho a písemky z matematiky už budeš vždycky zvládat na jedničku! Chceš se zdokonalit v matematice a konečně počítat bez chyb? S touto učebnicí plnou řešených úloh to bude hračka ... Matematika počítáme bez chyb - Dušan Kotyra, Alica ... ... . - naučíš se počítat různé typy slovních úloh a zjistíš, jak se slovní úlohy sestavují ... Všechny informace o produktu Matematika - Počítáme bez chyb, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matematika - Počítáme bez chyb. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. ... Matematika - Počítáme bez chyb pro ZŠ a víceletá gymnázia - Jaroslav Eisler. Booktook.cz. Rok v ... Matematika - Počítáme bez chyb - Jaroslav Eisler, Dušan ... ... . Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. ... Matematika - Počítáme bez chyb pro ZŠ a víceletá gymnázia - Jaroslav Eisler. Booktook.cz. Rok vydání: 2015. IS...SOUVISEJÍCÍ KNIHY