Cestující do Frankfurtu

Cestující do Frankfurtu - Agatha Christie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestující do Frankfurtu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestující do Frankfurtu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Cestující do Frankfurtu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce – co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli ní riskoval pověst, a možná i život? Sir Stafford jí vyhoví – a od té chvíle se nepřestává divit, do jak nebezpečné hry se dostal. Jde o budoucnost světa, postupně ovládaného mládeží holdující kultu násilí a destrukce. Je možné je zastavit? Kdo za tím vším stojí? A co s tím má společného Staffordova prateta Matilda? Detektivní román se špionážní zápletkou z roku 1970 (v češtině vychází poprvé) nezapře autorčiny obavy vyvolané tehdejší nestabilní politickou situací a její potřebu se k nim vyjádřit. Výsledkem je příběh, jehož nadčasovost a naléhavé poselství k nám promlouvají i po více než čtyřiceti letech; příběh, jenž i po tak dlouhé době zůstává stále aktuální – a varuje.


...estující do Frankfurtu Autor: Christie, Agatha Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024249377 ISBN: 978-80-242-4937-7 Originál: Passenger to Frankfurt Překlad: Ohnesorg, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 12,7 × 20,7 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Praha - Frankfurt vlak a bus od 30 € | deti do 15 zadarmo ... . vydání) Kniha Cestující do Frankfurtu je opravdivá rarita knih od Agathy Christie. Žádné jiné nebo podobné dílo nikdy nenapsala. Kniha má ale poutavý děj a zpracování (místi někdy trochu nudné). Kniha je, ale oddechová a skvěle vylíčená. Dávám 4 hvězdy. Kniha Cestující do Frankfurtu Přidat komentář. d.oliee. 1 16.06.2019. Asi tak ve 3/4 knihy jsem stále nevěděla o čem k ... Christie: Cestující do Frankfurtu - Agatha Christie ... ... . Kniha má ale poutavý děj a zpracování (místi někdy trochu nudné). Kniha je, ale oddechová a skvěle vylíčená. Dávám 4 hvězdy. Kniha Cestující do Frankfurtu Přidat komentář. d.oliee. 1 16.06.2019. Asi tak ve 3/4 knihy jsem stále nevěděla o čem kniha vlastně je, neustále bylo něco nakousnuto, ale přišlo mi jako kdyby sama Agatha do konce knihy nevěděla o čem vlastně bude psát.. ... Všechny ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY