Houbový mužíček: Proč mají muchomůrky puntíky

Houbový mužíček: Proč mají muchomůrky puntíky - Miloš Kadlec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kadlec
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Houbový mužíček: Proč mají muchomůrky puntíky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Houbový mužíček: Proč mají muchomůrky puntíky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kadlec. Číst Houbový mužíček: Proč mají muchomůrky puntíky Online je nyní tak snadné!

POPIS


MUDr. Miloš Kadlec (1950) je profesí lékař, ale v civilním životě také táta a dědeček. Pohádky z lesa původně vyprávěl své dcerce a jejím kamarádům v létě na chatě, o řadu let později je rádi poslouchali jeho vnuci. Klouzek, bedla, hadovka, hořčák, hříbek, helmovka… Všechny vymyslel a vytvořil Houbový mužíček. Nevěříte? V knížce se to dozvíte. Čtěte, nebo ještě lépe, ať vám krátké příběhy přečtou rodiče. Jsou úsměvné a vlídné, pohladí před spaním, rozveselí i za deštivého dne. A potom v lese choďte tiše a mějte oči dokořán – možná potkáte Šišáka, zahlédnete Pařezníka, anebo dostanete pusu od Jahodové panenky.


... mužíček: Proč mají muchomůrky puntíky Miloš Kadlec Nakladatel: Argo 2015 MUDr ... PDF Seznam cirkulačního souboru ... . Miloš Kadlec (1950) je profesí lékař, ale v civilním životě také táta a dědeček. Pohádky z lesa původně vyprávěl své dcerce a jejím kamarádům v létě na chatě, o řadu let později je rádi poslouchali jeho vnuci. Klouzek, bedla, hadovka, hořčák, hříbek, helmovka… Všechny vymyslel a vytvořil Houbový mužíček. Kniha: Houbový mužíček -- Proč mají muchomůrky puntíky - Miloš Kadlec. Fungu ... Houbový mužíček (Miloš Kadlec) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha: Houbový mužíček -- Proč mají muchomůrky puntíky - Miloš Kadlec. Fungujeme! ... anebo dostanete pusu od Jahodové panenky. (proč mají muchomůrky puntíky) Související tituly dle názvu: Muži mají rádi ženy, které se mají rády - A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena Carter Steven, Sokolová Julia, Pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY