Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy

Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy - Rudolf Steiner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Steiner
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner. Číst Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V trojici muž, žena a dítě se nám v určitých souvislostech objevuje celé lidstvo. V dítěti je toho hodně zděděného po muži a ženě a zasahuje sem otázka dědičnosti, která do určité míry vlastně obsahuje i záhadu osudu. Rudolf Steiner na základě duchovních poznatků vysvětluje, jak a vlastně kdy vzniká cit lásky dítěte k rodičům a láska rodičů k dětem a objasňuje hru dítěte jako výraz jeho budoucího vztahu k životu. Čtenář se v knize dozví, proč je u dítěte významná doba od sedmého do čtvrnáctého roku dítěte. Kniha dále obsahuje důležité poznatky ohledně pohlavnosti člověka v těchto oblastech vztahu mezi mužem a ženou: Vztah člověka k pohlaví ženy a muže v době bdění a spánku Podstata rozdílu pohlaví a jeho hlubší protiklad v duchovním světě Vývoj přírodních říší a vznik fyzické lásky V čem je člověk v ženském a mužském pohlaví bytostí nebeskou a pozemskou a kdy se rozhoduje, jaké pohlaví bude mít lidská bytost Jaký je vztah duchovního a tělesného zárodku člověka Rudolf Steiner mimo jiné odhaluje pravé poznání duše zvířete a její vztah k duši člověka. Na podivuhodných dovednostecg nižších zvířat, zejména včel, odhaluje souvislosti duše zvířat a inteligence. Na základě příbuzných rysů ve zvířecí a lidské duši odhaluje propast mezi člověkem a zvířetem. Čtenář se v knize dozví, jaký je vztah sociálních a antisociálních impulzů a lásky a jaké je správné a nesprávné pojetí lásky. Knihu lze doporučit každému, komu záleží na vztahu v rodině a vůbec mezi lidmi navzájem.


...ena a dítě ve světle duchovní vědy je skvělá kniha ... Duchovni veda rudolf steiner | Sleviste.cz ... . Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner. Přečtěte si s námi knihu Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy na prazskamuzea1918-2018.cz Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy Autor: Steiner, Rudolf Nakladatel: Fabula EAN: 9788087635339 ISBN: 978-80-87635-33-9 Překlad: Jankovská, Hana Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 12,2 × 20,3 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Kniha: Muž, žena a dítě ve světle duchov ... Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy / Nejlevnější knihy ... . vydání) Kniha: Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy - Rudolf Steiner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Ke knize "Muž, žena a dítě ve světle duchovní vědy" doporučujeme také: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY