Nanebepění

Nanebepění - John Lennon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Lennon
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nanebepění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nanebepění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Lennon. Číst Nanebepění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po raných Lennonových textech z počátku 60. let sebraných do Písání (česky 1996) a Španěla na vesnici (česky 1999) vyšly v grafické úpravě Štěpána Dančado třetice Lennonovy pozdní texty vydané jako Nanebepění v roce 1986, shrnující jeho prózu i nebeletrii doprovázenou vlastními ilustracemi z let 1968–1979, včetně slavné Balady o Johnovi a Yoko, kde Lennon popisuje své seznámení s Yoko, rozpad Beatles, pronásledování americkými i britskými úřady a spojení s americkým undergroundem.Jeho beletrie je parodií na každý druh psaní a svou myšlenkovou i jazykovou hravostí navazuje na tradici, jež je v britské literatuře známá jako poetika nesmyslu.


...ní Autor: Lennon, John Nakladatel: Argo EAN: 9788025715185 ISBN: 978-80-257-1518-5 Originál: Skywriting by Word of Mouth Překlad: Zábranský, Tomáš a Záleský, David Popis: 1× kniha, vázaná, 214 stran, česky Rozměry: 10,5 × 20,2 cm Rok vydání: 2015 (2 ... PŘEČTENO.COM — Lennon, John: Nanebepění ... . vydání) Get this from a library! Nanebepění. [John Lennon] COVID-19 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel).Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library ... Koupit Koupit eknihu. Lennonovy pozdní texty vydané jako Nanebepění v roce 1986, s ... Nanebepění - John Lennon | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library ... Koupit Koupit eknihu. Lennonovy pozdní texty vydané jako Nanebepění v roce 1986, shrnující jeho prózu i nebeletrii doprovázenou vlastními ilustracemi z let 1968-1979, včetně slavné Balady o Johnovi a Yoko, kde Lennon po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY