Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole

Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole - Carmen Reidová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Carmen Reidová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carmen Reidová. Číst Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další svěží příhody kamarádek a spolužaček z jedné skotské internátní školy. V tomto semestru čekají na dívky poněkud nepříjemné situace. Gina se nemůže dočkat, až za ní z Kalifornie přijede na návštěvu její maminka a kamarádky, avšak věci nejdou přesně podle plánu. A potíže musí řešit i její spolubydlící. Niffy nemá radost z toho, že její nejlepší přítelkyně začala chodit s jejím bratrem. A Min si přeje, aby sebrala odvahu a konečně políbila svého nového přítele, zatímco Amy se snaží zhubnout, protože má hrát ve školním divadelním představení. Nic ale nemůže půvabným dívkám překazit radost z jiskřivého mládí, malých i velkých snů a neopakovatelných milostných karambolů, jimiž jsou krásná léta studií naplněna.


...mová holka @ Tajnosti v dívčí škole book ... Problémová [email protected] v dívčí škole ... . Read 6 reviews from the world's largest community for readers. Další svěží příhody kamarádek a spolužaček... Problémová holka @ Tajnosti v dívčí škole Autor: Reidová, Carmen Nakladatel: Oldag EAN: 9788074111105 ISBN: 978-80-7411-110-5 Originál: Secrets at St Jude´s: Drama Girl Překlad: Fuková, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Nová holka @ Tajnosti v dívčí ... Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole. od 46 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole 2014; Modrá zóna / Annie v plné parádě / Nemáš co ztratit / Letní bouřka 2009; Žárlivá holka @ Tajnosti v dívčí škole 2015; Tři v posteli 2014; všech 11 knih autor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY