Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly

Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly - Lex Carrington, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lex Carrington,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lex Carrington,. Číst Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha určená jak hráčům, tak trenérům vám ušetří mnoho času a námahy - na jednom místě naleznete přesně to, co potřebujete pro všechny věkové a dovednostní kategorie, pro individuální, i skupinové hodiny. Je uspořádaná tak, abyste vždy snadno a rychle našli ten správný dril podle dovednostní úrovně hráče. Zahrnuje kapitoly, které přiblíží soutěžní zápasy, drilová cvičení pro singly a debly, údery, strategii, simulaci náročných zápasů a přípravu na kurtu i mimo něj pro malé děti, juniory a dospělé. Jste-li hráč, můžete si vybrat ze široké škály drilů, a to jak pro vaši hru se sparingem, týmovým hráčem, kamarádem, tak i pro hru se starou dobrou zdí. Naleznete zde drily pro trénování jednotlivých úderů, pro styly hry, jako je například servis-volej, nebo pro hraní proti určitému hernímu stylu. Tina Hoskins-Burneyová je bývalá profesionální tenisová hráčka, certifikovaná jako profesionálka Americkou profesionální tenisovou asociací (USPTA). Má více než 30 let zkušeností jako hráčka i trenérka s hráči všech věkových a hráčských kategorií. Lex Carrington má přes 20 let zkušeností s trénováním rekreačních i závodních hráčů, z nichž někteří se dostali do nejlepších divizí v americkém tenise. Většinu své kariéry strávil prací s juniorskými hráči, trénoval také několik profesionálních tenistů (např. Věru Zvonarevovou).


...: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly Metodická příručka obsahuje 262 drilových cvičení, která vedou ke zlepšení tenisové hry ... Dárek Individuální sporty na vánoce ... . Tato kniha určená jak hráčům, tak trenérům vám ušetří mnoho času a námahy - na jednom ... Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly Tato kniha, určená jak hráčům, tak trenérům, vám ušetří mnoho času a námahy - na jednom místě naleznete přesně to, co potřebujete pro všechny věkové a dovednostní kategorie, pro individuální i skupinové hodiny. Tenisové drily; Listovanie. Tenisové drily 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly Tina Hoskins-Burney, Lex Carrington ... Naleznete zde ... Tenisové drily: 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly ... . Tenisové drily; Listovanie. Tenisové drily 262 cvičení pro údery, techniku a herní styly Tina Hoskins-Burney, Lex Carrington ... Naleznete zde drily pro trénování jednotlivých úderů, pro styly hry, jako je například...SOUVISEJÍCÍ KNIHY