Farářské vtipy

Farářské vtipy - Diego Goso | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Diego Goso
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Farářské vtipy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Farářské vtipy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diego Goso. Číst Farářské vtipy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humor je zdravý! A dalo by se říci, že léčí i duši. Právě z tohoto důvodu vám autor této knížky nabízí sbírku zábavných, avšak uctivých textů, jejichž pozadím jsou dějiny spásy. Jsou to vtipy, komické texty, klasika křesťanského humoru, proslulé sžíravé žertíky, které se nechtějí vysmívat Bohu, ale smát se spolu s ním těm postavičkám, které se dají občas potkat ve farnostech, v klášterech a na vatikánských chodbách, ba dokonce i v papežském paláci. Těm je také jedna část věnována. Tato kniha je příležitostí, jak se pobavit a odpočinout si, ale vyzývá i k úvaze nad vybranou křesťanskou ironií, jež je vlastní světcům. Pravý křesťan se dokáže smát sám sobě. Tento smích osvobozuje a zlidšťuje, jak to dokáže v lidském srdci jen Duch Svatý. Bavte se dobře!


...řské vtipy"... Jeden vrah je odsouzen k smrti na elektrickém křesle ... Knihy - Vtipy | VER.sk ... . Před smrtí k němu starostlivě přistoupí kněz: „Synu, co pro tebe mohu udělat?" „Otče, držte mne za ruku!" *** Misionář jde pralesem a narazí na hladového lva. Nebohý kněz honem neví, co dělat, a tak se pomodlí: Farářské vtipy - Diego Goso » Booktook.cz Jsou to vtipy, komické texty, klasika křesťanského humoru, proslulé sžíravé žertíky, které se nechtějí vysmívat Bohu, ale smát se spolu s ním těm postavičkám, které se dají občas potkat ve farnostech, v klášterech a na vatikánských chodbách, ba dokonce i v papežském paláci. Vtipy o havířích v podání Zdeňka Izera. Horní Suchá - Uk ... Zdeněk Izer - havířské vtipy Silvestr 2010 - YouTube ... . Vtipy o havířích v podání Zdeňka Izera. Horní Suchá - Uk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY