Návod na přežití pro bejby

Návod na přežití pro bejby - Igor Bukovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Igor Bukovský
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Návod na přežití pro bejby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Návod na přežití pro bejby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Igor Bukovský. Číst Návod na přežití pro bejby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pro rodiče a děti od narození do 6 let obsahující návody, tipy a rady, jak si tento čas užít s láskou, úsměvem a s vědomím, že vše, co konáme pro něj a s ním, je to nejlepší, co se nám může přihodit. Autor svižným a vtipným textem přibližuje rodičům, co se jejich dítěte týká, co budou nebo mohou v tomto období prožívat. Na rozdíl od jiných knih je text koncipován do krátkých, ale výstižných sekvencí, které rodiče přečtou i v případě, že není mnoho času. Kniha je celobarevná, plná rad a tipů pro péči o dítě i matku. Autor se zabývá také otázkami, které dnešní maminky zajímají, a příjemnou formou radí jak na případné problémy v péči o dítě. Zpracování knihy je naprosto odlišné od jiných knih – barevností, sekvencemi, jazykem i způsobem, kterým autor promlouvá ke čtenářům.


...oto, aby diskuze byly kvalitní a přehledné pro opravdově hledající ... Návod na přežití pro bejby | KNIHCENTRUM.sk ... . Kategorie. Poslední příspěvek Svatý Boží soud 1 příspěvek. Témata týkající se hlavního smyslu a účelu našeho webu. Re: Koronavirus COVID-19 ... (celý návod na přežití) ... Všechny informace o produktu Kniha Návod na přežití pro bejby - Bukovský Igor, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Návod na přežití pro bejby - Bukovský Igor. Navod na preziti pro bejby. Nalezeno: 57 produktů. Návod na přežit ... Návod na přežití pro bejby - Igor Bukovský | Kniha na Alza.cz ... . Navod na preziti pro bejby. Nalezeno: 57 produktů. Návod na přežití pro ženu (978-80-89719-00-6) Dr. Igor Bukovský napsal a vydává v češtině očekávaný titul „ Návod na přežití pro ženu". I v této knize, která má mult...SOUVISEJÍCÍ KNIHY