Psychomagie: Nástin panické terapie

Psychomagie: Nástin panické terapie - Alejandro Jodorowsky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alejandro Jodorowsky
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychomagie: Nástin panické terapie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychomagie: Nástin panické terapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alejandro Jodorowsky. Číst Psychomagie: Nástin panické terapie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsme nemocní. I když navenek můžeme překypovat zdravím, každý si v sobě nese nějaké trauma – nejčastěji z útlého dětství – které mu brání plně se realizovat a vést šťastný a plnohodnotný život. Alejandru Jodorowskymu během bouřlivého a plodného života pod rukama vykrystalizovala svérázná terapeutická metoda, kterou nazývá „psychomagie“. S traumaty a psychickými poruchami se nesnaží bojovat represivními postupy medicíny, ale prostřednictvím imaginace, umění, tvůrčího přístupu a kontaktu s nevědomím. Jodorowsky nechce být guru ani postmoderní šaman s iPhonem a obrázkem Panenky Marie. Je znalcem náboženských a hermetických tradic, ale neváže se na ně. Snaží se být „civilním světcem“, který si za svou terapeutickou praxi nenechává platit ničím jiným než dopisy klientů. Některé z nich obsahuje i tato kniha.


...agie Nástin panické terapie. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Psychomagie / Nejlevnější knihy ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Tato kniha se nečte,tato kniha se žije *****!!!A život s "ní " je to ,o čem mnoho lidí pouze sní* Děkuji vydavateli,že mám tu ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Psychomagie Nástin panické terapie . Alejandro Jodorowsky; Alejandro Jodorowsky . 4,3 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Deti a mláde ... Psychomagie Nástin panické terapie - Artforum ... . Psychomagie Nástin panické terapie . Alejandro Jodorowsky; Alejandro Jodorowsky . 4,3 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Deti a mláde ž Komiksy Novely, poviedky, antológie Romány Spoločenské vedy ... Je znalcem náboženských a hermetických trad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY