Česká krása: Banální příběh ženy středního věku

Česká krása: Banální příběh ženy středního věku - Leoš Šedo | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leoš Šedo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká krása: Banální příběh ženy středního věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká krása: Banální příběh ženy středního věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Šedo. Číst Česká krása: Banální příběh ženy středního věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své čtvrté knize, románu Česká krása, se prozaik a zároveň stomatolog Leoš Šedo vrací po deseti letech do medicínského prostředí. Příběh jeho románové kolegyně a vrstevnice Evy je mikrosondou do „typického“ většinového rodinného života s drobnokresbou mezilidských vztahů a zároveň s citem pro historický detail zaznamenává peripetie českého národa smýkaného tzv. „velkými dějinami“ od šedesátých let do současnosti. Hrdiny románu jako bychom všichni dávno důvěrně znali - tak jsou uvěřitelní, skvěle vystižení a především s naší životní zkušeností srostlí. Šedovi se v románu podařilo ukázat proměny společenských nálad, dobových „diskurzů“ a proměnlivých většinových politických a společenských témat, ale i s nevšedním umem vystihnout opakující se vzorce rodinných vztahů, jež z vlastní zkušenosti známe prakticky všichni. Česká krása je strhující, čtivý, neobyčejně působivý a čtenářsky přístupný román o nedávné české minulosti i nejsoučasnější současnosti.


...eská krása -- Banální příběh ženy středního věku - Leoš Šedo ... Katalog | Zdravotnické nakladatelství GALÉN ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Česká krása je strhující, čtivý, neobyčejně působivý a čtenářsky přístupný román o nedávné české ... česká krása. Banální příBěh . ženy středního věku. galén. ČESKÁ KRÁSA. LEOŠ ŠEDO. Všechna práva vyhrazena. Tato publikace a ... Česká krása (Leoš Šedo) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . ČESKÁ KRÁSA. LEOŠ ŠEDO. Všechna práva vyhrazena. Tato publikace ani žádná její část nesmí být reprodukovány, uchovávány v rešeršním systému nebo přenášeny jakýmkoli způsobem (včetně mechanického, elektronického, fotografického či jiného ... Banální příběh ženy středního věku. ŠEDO Leoš. Info: Galén, 2015 (1.) - brož., 205 str. E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY