Na vlně života

Na vlně života - Anatolij Někrasov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anatolij Někrasov
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Na vlně života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na vlně života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anatolij Někrasov. Číst Na vlně života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajímavé, originální a mnohdy i radikální vysvětlení, jaké principy působí ve vztahu muže a ženy, při zakládání rodiny, početí dítěte, uzavírání manželství a utváření intimních vztahů. Duše se rozhodne narodit se na tento svět, pak zde postupně roste a prochází zákonitým vývojem. Základem je vztah muže a ženy, jejich příprava na rodičovství. Následuje popis jednotlivých životních etap: od narození do 7 let, poté 7 –12, 12 – 17, 17 – 27, 27 – 33, 33 – 40, 40 – 60 a 60 – 85 let. Autor probírá různé úkoly člověka v těchto rozdílných etapách, přičemž přicházejí ke slovu témata jako rodina, láska, sex, peníze, svoboda, společenská realizace a podobně. Ukázka: Prvním a největším nedostatkem u mužů je jejich neznalost v pochopení a vytvoření rodiny. V současné době existuje spousta odborné literatury o manželství a rodině, z nichž můžeme čerpat potřebné vědomosti. Rodina je společenství, jež vytváříme na celý život. K tomu, aby byla šťastná a držela pohromadě i v těžkých dobách, potřebujeme znát určitá pravidla. Chceme-li vytvořit rodinu, musíme jí věnovat alespoň tolik času a síly jako zaměstnání nebo podnikání, ale raději ještě více. Musíme společně trávit čas a naučit se kombinovat oba světy. Práce tím neutrpí, protože ve šťastné rodinné atmosféře se nám bude dařit mnohem lépe. Všechno, co vložíme do rodiny, se nám velmi brzy vrátí."


...na vlně v naší netradiční tkalcovně a chráněné dílně ... Seerius, z.ú. - Home | Facebook ... .Sice je na všech úředních listinách pouze mé jméno, ale za zrodem netradiční tkalcovny je práce a úsilí celé rodiny.. Ctíme tradice a hledáme cestu, jak je začlenit do našeho "moderního" života.Proto se považujeme za tkalcovnu více netradiční, než tradiční. Všechny informace o produktu Kniha Na vlně života - Anatolij Někrasov, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na vlně života - Anatolij Někrasov. Jako když přejdete na jinou frekvenci nebo do jiné dimenze ... Na vlně života PREMISA spol.s.r.o. ... . Jako když přejdete na jinou frekvenci nebo do jiné dimenze života. Moc pro to nenacházím slov. Jsem jen tolik vděčná milujícím lidem ve svém okolí, kteří mě podpořili a provedli mě až sem. Tak ráda bych vám popsala, jak neuvěřitelně intenzivně je možné všech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY