Z pohledu jezevčíka

Z pohledu jezevčíka - Frauke Scheunemannová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frauke Scheunemannová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z pohledu jezevčíka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z pohledu jezevčíka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frauke Scheunemannová. Číst Z pohledu jezevčíka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Herkules je malý jezevčík a jeho nová panička Carolin je pro něj ten nejbáječnější člověk na světě. Jenže je tu ještě Carolinin přítel Thomas, kterého Herkules nemůže ani cítit. Thomas je pánovitý, hlučný a nemá rád psy. Kromě toho se ani ke Carolin nechová pěkně. A tak se Herkules rozhodne společně s kamarádem Felixem, kocourem a znalcem lidí, že se Thomase zbaví. Jejich rafinovaný plán jim vyjde, ale od té doby je Carolin bohužel jako vyměněná: celý den brečí a přitom poslouchá úplně příšernou hudbu. Je nabíledni, že potřebuje nového chlapa! A právě toho chce Herkules hledat. Ale jak najít toho pravého, když má v záležitostech mužů a lásky naprosto jiné představy než jeho panička?


...vězdiček Zuzana L. 7. února 2019 No, co napsat ... HOLKAMODROOKATA: srpna 2015 ... . Z pohledu jezevčíka je bravurně vymyšlená i napsaná kniha, od které jsem měla problém odtrhnout zrak. Vtipné čtení z pohledu jezevčíka, smála jsem se od začátku do konce :) Těším se na pokračování. Booky84. 1 31.08.2019. Pohodová knížka, prostě všední život jezevčíka a jeho kamaráda kocoura, už se těším na další díl. 4761. 18.04.2019. Z pohledu jezevčíka - Frauk ... Z pohledu jezevčíka - Frauke Scheunemannová | Knihy Dobrovský ... . 4761. 18.04.2019. Z pohledu jezevčíka - Frauke Scheunemannová. Herkules je malý jezevčík a jeho nová panička Carolin je pro něj ten nejbáječnější člověk na světě. Jenže... Nakupte společně - Jezevčík Herkul. Kniha Z pohledu jezevčíka patří do série Jezevčík Herkul.Z této série Vám nabízíme celkem 4 knihy za z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY