Písecká četnická pátračka

Písecká četnická pátračka - Ladislav Beran | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Písecká četnická pátračka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Písecká četnická pátračka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Písecká četnická pátračka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor Ladislav Beran, emeritní komisař kriminální služby, se prostřednictvím skutečných kriminálních případů, které písecká četnická pátrací stanice v té době vyšetřovala, vrací do třicátých let minulého století. Opět se setkáváme se štábním kapitánem Votrubou, štábními strážmistry Kubíkem a Hřebejkem a dalšími členy písecké četnické pátračky. Autor vyhledává materiály k případům v archivech a v dobovém tisku, aby je pak převedl do povídkové, čtivé formy.


...ká četnická pátračka Autor: Beran, Ladislav Nakladatel: MOBA EAN: 9788024367262 ISBN: 978-80-243-6726-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 12 × 18,5 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Ladislav Beran: I když jsem v důchodu, živí mě zločin ... ... . vydání) Písecká četnická pátračka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Písecká četnická pátračka Ladislav Beran. Písecká četnická pátračka. Lad ... Písecká četnická pátračka - Ladislav Beran | KOSMAS.cz ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Písecká četnická pátračka Ladislav Beran. Písecká četnická pátračka. Ladislav Beran. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha eP...SOUVISEJÍCÍ KNIHY