Překážka jako výzva

Překážka jako výzva - Ryan Holiday | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ryan Holiday
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Překážka jako výzva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Překážka jako výzva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ryan Holiday. Číst Překážka jako výzva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dávné pořekadlo „přes překážky ke hvězdám“ stále platí, proměňte krizi v novou příležitost. „Co stojí v cestě, je její součástí.“ Autor používá tento i další citáty z knihy císaře a filozofa Marca Aurelia, aby nastínil cestu z hluboké prohry na vrchol úspěchu. Doporučuje deset strategií, jak zvládnout nezdary, a na příkladech známých osobnosti z historie ukazuje, že i nejnepříznivější okolnosti mohou posloužit jako poučení pro pozdější vítězství. Holidayova kniha pomůže ve chvíli, kdy člověk stojí před zdánlivě nepřekonatelnou překážkou, neboť zkoumá nejlepší cestu, jak ji zdolat.


...žka jako výzva Autor: Holiday, Ryan Nakladatel: Pavel Dobrovský - Beta EAN: 9788073067410 ISBN: 978-80-7306-741- Originál: The Obstacle is the Way Překlad: Grušová, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 12,5 × 18,1 cm Rok vydání: Překážka jako výzva Proměňte krizi v novou příležitost ... Překážka jako výzva - Ryan Holiday | Databáze knih ... . Ryan Holiday; Ryan Holiday . 4,3 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Spoločenské vedy Manažment a biznis. Všetky knihy autora . BETA - Dobrovský ... Překážka jako výzva book. Read 2,497 reviews from the world's largest community for readers. Dávné pořekadlo „přes překážky ke hvězdám" stále platí, prom... Title: Překážka jako výzva ... Překážka jako výzva: Proměňte krizi v novou příležitost by ... ... . Všetky knihy autora . BETA - Dobrovský ... Překážka jako výzva book. Read 2,497 reviews from the world's largest community for readers. Dávné pořekadlo „přes překážky ke hvězdám" stále platí, prom... Title: Překážka jako výzva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY