Pohybové schopnosti v tréninku - rychlost

Pohybové schopnosti v tréninku - rychlost - Michel Dufour | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michel Dufour
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohybové schopnosti v tréninku - rychlost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohybové schopnosti v tréninku - rychlost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Dufour. Číst Pohybové schopnosti v tréninku - rychlost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace je věnována rychlosti lokomoce atletů a hráčů sportovních her a také způsobům jejího rozvoje. Počáteční analýzy a studie trenérů sprintu, které měly podpořit rozvoj jejich svěřenců, pokud jde o tuto pohybovou schopnost, přinesly mnoho cenného i pro trénink četných dalších specializací. Sportovní hry jsou ve své většině sporty rychlostní. „Aerobní přístup“ od osmdesátých let vystřídal spíše přístup kvalitativní. Rychlostní pohybová schopnost není schopnost podporující výkonnost, je to často „výkonnost sama“. Zužitkování rychlosti spočívá na rychlosti přemístění hráčů. Taková rychlost ovšem není jednoduchá transpozice rychlosti sprintera. Být pohybově rychlejší než soupeř, rychlost přihrávek či míče se odlišují od lineární rychlosti běžce sprintera. To je třeba mít na vědomí. Rychlost hráče je dána změnou směru, akcelerací nebo zastavováním, protipohybem, mohutností odrazu. Frekvence i délka kroku se od atletického sprintu liší. Technika kroků hráče je méně „čistá“, méně akademická. Brzdy jsou náročnější na energetický výdej i zajištění. Hráč se stává jakýmsi „multi-sprinterem“ s vlastními charakteristikami lokomoce.


...rychlosti ve sportu mají různou podobu, např ... PDF Základní charakteristika a vymezení kurzu Osobní a ... ... . rychlost sprintera při běhu na 100m, dosažená odhodová rychlost oštěpu, maximální rychlost rozběhu atleta při skoku do dálky, rychlost přesunu blokaře ze středu sítě do krajní zóny, uvolnění se s míčem v basketbale apod. Rychlost: Pohybové schopnosti v tréninku 269,-210,-Skladem > 5 ks. Koupit. Rychlost: Pohybové schopnosti v tréninku Tato publikace je věnována rychlosti lokomoce atletů a hráčů sportovních her a také způsobům jejího rozvoje. Počáteční analýzy a studie trenérů spr ... Didaktika kondičního tréninku - publi ... . Počáteční analýzy a studie trenérů sprintu, které měly podpořit rozvoj jejich svěřenců, pokud ... Kniha: Rychlost -- Pohybové schopnosti v tréninku - Michel Dufour. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena ot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY