Dílo: Básně, články, dopisy

Dílo: Básně, články, dopisy - Arthur Cravan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arthur Cravan
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dílo: Básně, články, dopisy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dílo: Básně, články, dopisy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur Cravan. Číst Dílo: Básně, články, dopisy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemný básník, úspěšný boxer, umělecký kritik, který nenechal jediné slavné jméno na pokoji, skandalista, ředitel revue Maintenant, do níž přispíval výhradně sám, dadaista předtím, než to slovo Tristan Tzara vyřkl, dezertér v pěti nebo šesti zemích, to všechno a ještě mnohem víc je syžetem této publikace. Je v ní vše, co sám napsal tento muž, který ze světa zmizel právě tak záhadně, jako žil a psal. Je v ní jeho korespondence, ale i komentáře a ohlasy vztahující se k jeho šarmantní osobě od osobností, které utvářely umění a kulturu 20. století (Picabia, Breton, Salmon, Cendrars, Soupault a další). Knihu provází dvě desítky původních fotografií, reprinty a kresby.


... informace o produktu Kniha Dílo Básně, články, dopisy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dílo Básně, články, dopisy ... ...dopisy volze | dufka ... . Dílo Básně, články, dopisy od 246 Kč - Heureka.cz Dílo Básně, články, dopisy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tajemný básník, úspěšný boxer, um ... Kniha: Dílo Básně, články, dopisy - Arthur Cravan | Knihy ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tajemný básník, úspěšný boxer, umělecký kritik, který nenechal jediné slavné jméno na pokoji, skandalista, ředitel revue Maintenant, do níž přispíval výhradně sám, dadaista předtím, než to slovo Tristan Tzara vyřkl, dezertér v pěti nebo šesti zemích, Dílo. Básně, články, dopisy: Arthur Cravan. To vám byl jeden....SOUVISEJÍCÍ KNIHY