Řecká ruleta: Příběhy lidí v nejisté době

Řecká ruleta: Příběhy lidí v nejisté době - Yiannis Koreček, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Yiannis Koreček,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řecká ruleta: Příběhy lidí v nejisté době.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řecká ruleta: Příběhy lidí v nejisté době ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yiannis Koreček,. Číst Řecká ruleta: Příběhy lidí v nejisté době Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavé a poučné čtení o pravých i virtuálních příčinách současné tolik diskutované řecké krize pohledem Češky žijící v Řecku, doplněné věcným pohledem analytika na Řecko. Kniha pomáhá pochopit rozdíly mezi kulturními, sociálními, ale i politickými rozdíly našich zemí a nutí čtenáře nejen přemýšlet nad tím, zda-li jsou obecně přijímané stereotypy opravdu skutečností, ale také uvažovat nad výhodami, jež přináší fungování systému naší republiky, o kterém tak rádi a často pochybujeme. Na konkrétních životních situacích autorka vtipně ukazuje neuvěřitelnost kruhu sestaveného z dluhů, zneužívání postavení, nedbalého státu, pštrosích řešení i kuriózních nápadů.


...ruletaOhodnoť tento článek Příběhy lidí v nejisté době Přinášíme vám úryvek z knihy Řecká ruleta ... Křesťanská revue: Články 2015 ... . Jsou to příběhy lidí v těžkých dobých, ve kterých se Řecko právě nachází, doplněné odbornými texty Yiannise Korečka. Kniha: Řecká ruleta -- Příběhy lidí v nejisté době - Pavla Smetanová; Yiannis Koreček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (příběhy lidí v nejisté ... Řecká ruleta | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (příběhy lidí v nejisté době) (Příběhy lidí v nejisté době ) Tento web používá ke své činnosti soubory cookie. Pokračováním na této stránce, souhlasíte s jejich používáním. Kniha Řecká ruleta - Příběhy lidí v nejisté době Přidat komentář. Endy17. 29.09.2019. Tak trochu smutn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY