Husákův děda

Husákův děda - Patrick Zandl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrick Zandl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Husákův děda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Husákův děda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Zandl. Číst Husákův děda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Generace prarodičů dnešních dospělých byla zvláštní tím, že její příslušníci postupně žili v několika státech a společenských zřízeních, aniž by vytáhli paty ze svého města. Bouřlivé zvraty dvacátého století se jim vryly do životů a daly vzniknout komickým i dramatickým příběhům, které jejich vnuci nadšeně hltali. A nové s nimi prožívali. Jak vypadalo dětství vedle jednoho takového dědy na rázovitém východočeském venkově? Vedle dědy přesvědčeného komunisty, který prošel nacistickým vězením a sabotoval invazi v roce 1968? Dětství kluka, kterého politika vůbec nezajímala, ale chtěl vědět, co se skrývá v té bedně s haknkrojcem v dílně pod ponkem... Známý propagátor internetu a renomovaný technologický publicista Patrick Zandl vzpomíná na svého dědu - a potažmo celou generaci prarodičů Husákových dětí - s humorem i nostalgií.


...v děda. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Věčně živý Gustáv Husák. I dvacet let po smrti | Týden.cz ... . Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Opravdu úžasná kniha, při které jsem si vybavila vlastní dětství a svého dědu, jeho suchý záchod ve stodole, studenou ložnici a peřinu. ... Kniha Husákův děda Přidat komentář. Katka2382. 1 12. května. Krásné,milé,vtipné i dojímavé vzpomínky na dětství,na prarodiče a hlavně na dědečka.Na mnoha místech i k zamyšlení. ... Husákův děda je kniha plná laskavého humoru, laskavých vzpomínek na dětství mal ... Patrick Zandl: Husákův děda | Hospodářské noviny (iHNed.cz) ... .Na mnoha místech i k zamyšlení. ... Husákův děda je kniha plná laskavého humoru, laskavých vzpomínek na dětství malého kluka, v jehož očích byl dědeček nepřemožitelným ranařem, kutilem, pivovarníkem, (ne)hrdinou, mazanou liškou a hlavně tím nejlepším dědou v jednom, laskavého pocitu dobra, který ve vá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY