Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno

Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno - Richard Skolek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Skolek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Skolek. Číst Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje pohádky, které jsou vždy svázány s nějakým příslovím. Pohádky jsou veselé i smutné, krátké i delší, ale především vysvětlují lidová moudra, na něž bychom neměli zapomínat. Celou knihou čtenáře provází stařeček Zkraťsifous. Většina z těchto pohádek byla zpracována Českým rozhlasem a uvedena v pořadu Hajaja. Autorovi vyšlyjiž tři knihy pro dospělé (sbírka fejetonů Hubený nás nedostanou, sbírka epigramů Nesvlíkej se sama a sbírka básní Vzdechy a povzdechy), na pole pohádek se pouští poprvé.


...ifous aneb Pohádky na dobré ráno Autor: Skolek, Richard Nakladatel: Drábek Antonín EAN: 9788088065036 ISBN: 978-80-88065-03-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 110 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Dobré ráno! levně, cena 189 Kč | Srovnání cen zboží ... . vydání) Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha obsahuje pohádky, které jsou vždy svázány s nějakým příslovím. Pohádky jsou veselé i s ... Kniha: Zkraťsifous aneb Pohádky na dobré ráno | Knihy.ABZ.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha obsahuje pohádky, které jsou vždy svázány s nějakým příslovím. Pohádky jsou veselé i smutné, krátké i delší, ale především vysvětlují lidová moudra, na něž bychom neměli zapomínat. Celou knihou čtenáře provází stařeček Zkraťsifous. Kniha obsahuje ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY