Anděl spásy

Anděl spásy - Barbara Cartland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anděl spásy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anděl spásy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Anděl spásy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladý Jean-Pierre se nechá okouzlit napoleonskými ideály a přes protesty svých rodičů vstoupí do armády. Postupně o své iluze přichází, až je nakonec ošklivě zraněn v bitvě u Waterloo. Po smrti svých rodičů se raněný Jean-Pierre už coby markýz z Castillonu vrací na své rodové sídlo, aby zjistil, že je v dezolátním stavu – a že nemá peníze, aby ho opravil. Další rána osudu na sebe nenechá dlouho čekat – podle poslední vůle svého přítele plukovníka Dawlishe se musí postarat o jeho tři děti. Jen-Pierre je na konci sil. S krutými bolestmi se zavře ve svém pokoji a děti, kterým se stal poručníkem, nechce ani vidět. To ovšem netuší, že krásná Marietta, jeho schovanka, je nadaná léčitelskými schopnostmi. Podaří se Mariettě markýze vyléčit a dokážou společně povznést hrad k jeho někdejší slávě? Dokáže jít za svým cílem i přes nepřízeň osudu? A uvědomí si markýz včas, jakého anděla mu osud poslal do cesty?


...eos Play all Mix - Josef Vágner - Anděl Spásy YouTube; David Deyl - V Ozvěnách (Official Video) - Duration: 3:41 ... Anděl spásy - Barbara Cartland | Elektronická kniha na Alza.cz ... . David Deyl 5,526,542 views. 3:41. Jen ty ... Anděl spásy - Josef Vágner Zvuková nahrávka - Believe Music Jménem: Multisonic ☼2016. Provided to YouTube by Believe SAS Anděl Spásy · Josef Vágner Vždycky Stejně Krásná ℗ Multisonic Released on: 2010-10-10 Author: Eduard Krečmar Composer: G. Chambers Composer: R ... Videoklip a text písně Anděl spásy od Josef Vágner. To Ty mně nejlíp znáš jsi se ... Anděl Spásy - YouTube ... . Chambers Composer: R ... Videoklip a text písně Anděl spásy od Josef Vágner. To Ty mně nejlíp znáš jsi se mnou a vždy má jsi i když jsou horší časy to jen ty se mi z.. Anděl Spásy About; Home Trending History Get YouTube Premium Get YouTube TV Best of YouTube Music Sports Gamin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY