Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí

Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí - Jaroslav Zelenka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Zelenka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Zelenka. Číst Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nechejte na sebe působit malé dávky stresu - nechejte se léčit hormezí! Víte, - proč je zdravé nesnídat, - že jsme spíš masožravci než býložravci, - jak alkohol prospívá našemu srdci, - proč je horká vana lék, - jak vás dobrá nálada ochrání před obezitou a stařeckou demencí...? Základem této knihy jsou nejmodernější vědecké poznatky, které respektují individualitu a skutečnou biologickou podstatu člověka. Jsou součástí konceptu hormeze, tedy příznivého působení malých dávek stresu, který se v posledních 10 letech stává vědeckým hitem, díky schopnosti prodlužovat život a léčit civilizační choroby. Tato kniha se nezakládá jen na moderních mýtech, tisíckrát omílaných tvrzení nebo esoterice. Doporučení vyplývající z výzkumu hormeze jsou tak nová a neotřelá, že se často dostávají do rozporu s tím, co se můžete dočíst v časopisech, nebo čím vás krmí samozvaní odborníci v televizi. I proto může být tato kniha pomyslným elixírem, který změní vaše životy k lepšímu. Autor knihy, Ing. Jaroslav Zelenka PhD, vědecký pracovník z Fyziologického ústavu akademie věd ČR, ji sestavil jako praktický manuál, který vám poradí, jak vědecké poznatky rovnou využít ve svůj osobní prospěch.


...ný lék -- Co tě nezabije, to tě posílí - Zelenka, Jaroslav ; Jsou součástí konceptu hormeze - příznivého působení malých dávek stresu ... Cesky lek na imunitu levně | Blesk zboží ... . Hormeze udržuje tělo odolné, funkční a zdravé, čímž zpomaluje stárnutí a nástup civilizačních chorob ... Úvod > Vydali jsme > Zdraví a životní styl > Nečekaný lék. Nečekaný lék Co tě nezabije, to tě posílí. Jaroslav . Nechejte na sebe působit malé dávky stresu - nechejte se léčit hormez ... Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí Jaroslav Zelenka Nakladatel: CPress 2015 Nečekaný lék; Listování. Nečekaný lék Co tě n ... Kniha "Nečekaný lék" ... ... Nečekaný lék: Co tě nezabije, to tě posílí Jaroslav Zelenka Nakladatel: CPress 2015 Nečekaný lék; Listování. Nečekaný lék Co tě nezabije, to tě posílí ... co se můžete do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY