S láskou i rozumem: Využijte emoční inteligenci ve výchově

S láskou i rozumem: Využijte emoční inteligenci ve výchově - Ivana Procházková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Procházková,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
S láskou i rozumem: Využijte emoční inteligenci ve výchově.pdf


Chcete si knihu přečíst?S láskou i rozumem: Využijte emoční inteligenci ve výchově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Procházková,. Číst S láskou i rozumem: Využijte emoční inteligenci ve výchově Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je zaměřena nejen na děti, ale také na vás - abyste se ve vypjatých výchovných situacích naučili zvládat své emoce, vztek, agresi, nedělali chyby svých rodičů. Dále zde najdete, jak zvyšovat komunikativnost dítěte, přínos znakování pro další vývoj, kdy začít s výukou dalšího jazyka, tipy na vhodné prostředí a aktivity k rozvoji mozku, či jak to všechno nepřehánět. Oceníte i kapitolu s návody na hry a zábavné aktivity. Autorky veškeré rady napsaly se znalostí nejnovějších poznatků neurovědy.


... láskou i rozumem -- Využijte emoční inteligenci ve výchově - Jitka Ševčíková; Ivana Procházková; Michaela Tilton Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... S láskou i rozumem - Procházková Ivana, Tilton Michaela ... ... . S láskou i rozumem: Využijte emoční inteligenci ve výchově. Ivana Procházková ... S láskou i rozumem Autor: Procházková, Ivana, Ševčíková, Jitka a Tilton, Michaela Nakladatel: CPress EAN: 9788026408093 ISBN: 978-80-264-0809-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky S láskou i rozumem Využijte emoční inteligenci ve výchově ... Naučte se správně používat emoce ve výchově. Připravte dítěti vhodné prostředí k jeho rozvoji s využitím nejnovějších poznatků neurovědy o činnosti dětského mozku! .. ... CPress - S láskou i rozumem ... ... Naučte se správně používat emoce ve výchově. Připravte dítěti vhodné prostředí k jeho rozvoji s využitím nejnovějších poznatků neurovědy o činnosti dětského mozku! ... naučíte se ve vypjatých výchovných situacích zvládat své emoce, vztek, agresi a ... Využijte emoční ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY