Mediální manipulace a krize v ČT

Mediální manipulace a krize v ČT - Petr Žantovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Žantovský
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mediální manipulace a krize v ČT.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mediální manipulace a krize v ČT ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Žantovský. Číst Mediální manipulace a krize v ČT Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha popisuje příběh české „televizní krize“ roku 2000. Zachycuje události a činy těch, kdo se v ní angažovali na jedné či druhé straně. Upozorňuje na zákulisní motivy a příčiny celé události a zveřejňuje, v té míře poprvé, fakta a dokumenty dokazující, že „svoboda slova“ byla tím posledním důvodem, proč k oné televizní krizi došlo, přesněji: proč a kým byla úmyslně vyvolána. A také – s jakým důsledkem: rostoucí skepsí veřejnosti k demokratickým pořádkům a procedurám, která nadlouho poznamená veškerý vnitropolitický vývoj v zemi.


...y informace o produktu Kniha Mediální manipulace a krize v ČT - Petr Žantovský, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mediální manipulace a krize v ČT - Petr Žantovský ... Mediální zlo levně, cena 117 Kč | Srovnání cen zboží ... . Mediální manipulace a krize v ČT Autor: Žantovský, Petr Nakladatel: CEP EAN: 9788087806975 ISBN: 978-80-87806-97-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Hledáte Mediální manipulace a krize v ČT od Petr Žantovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mediální manipulace a krize v ČT ... Kniha: Mediální manipulace a krize v ČT v roce 2000 ... ... . vydání) Hledáte Mediální manipulace a krize v ČT od Petr Žantovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mediální manipulace a krize v ČT / Petr Žantovský / vydal Institut Václava Klause, 2015 Pravidelné analýzy Petra Žantovského >> Doslov Ladislava Jakla ke knize Petra Žantovského Mediální manipulace a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY