Prvních patnáct životů Harryho Augusta

Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire Northová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Claire Northová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Prvních patnáct životů Harryho Augusta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prvních patnáct životů Harryho Augusta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claire Northová. Číst Prvních patnáct životů Harryho Augusta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Harry August, hrdina knihy, má podivuhodnou schopnost: jakmile zemře, vrací se do chvíle svého zrození a prožívá svůj život znovu od začátku, ale se všemi vzpomínkami na to, co už prožil. Autorka s tímto motivem dovedně pracuje – vypráví o tom, jak Harryho zaskočí první znovuzrození, jak této zvláštnosti uvyká a učí se jí využívat, jak se seznamuje s dalšími lidmi obtíženými podobným darem. Někteří jsou starší než on a žili už před jeho narozením; jiní se naopak narodí až za Harryho života a přežijí ho. Vytvářejí tak řetězec, po kterém lze posílat zprávy napříč dějinami – a právě Harrymu se přihodí, že ho těsně před jednou z jeho smrtí navštíví dívenka a prosí ho, aby při dalším zrození předal zprávu do minulosti: blíží se konec světa a jen lidé jako Harry tomu můžou zabránit – pokud jim ovšem na světě záleží... Claire North je pseudonym, identita autora / autorky není zřejmá. Prvních patnáct životů Harryho Augusta se setkalo s nadšeným čtenářským ohlasem, takže je pravděpodobné, že tvůrce tohoto románu nezůstane v utajení navždy.


...h patnáct životů Harryho Augusta Autor: Northová, Claire Nakladatel: Argo EAN: 9788025714911 ISBN: 978-80-257-1491-1 Originál: The First Fifteen Lives of Harry August Překlad: Dejmková, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 358 stran, česky Rozměry: 17 × 23,5 cm Rok vydání: Kniha Prvních patnáct životů Harryho Augusta Přidat komentář ... North, Claire: Prvních patnáct životů Harryho Augusta ... ... . Shinju. 16.11.2019. Taková rozporuplná kniha, na které bylo něco kouzelného, proto jí lákalo číst. ... Všechny informace o produktu Kniha Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire Northová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire Northová. kniha Prvních patnáct životů Harryho Augusta Harry August, hrdina knihy, má podivuhodnou schopnost: jakmile zemře ... Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire North ... ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire Northová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prvních patnáct životů Harryho Augusta - Claire Northová. kniha Prvních patnáct životů Harryho Augusta Harry August, hrdina knihy, má podivuhodnou schopnost: jakmile zemře, vrací se do chvíle svého zroz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY