101 fakt hustých vědeckých pokusů

101 fakt hustých vědeckých pokusů - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
101 fakt hustých vědeckých pokusů.pdf


Chcete si knihu přečíst?101 fakt hustých vědeckých pokusů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 101 fakt hustých vědeckých pokusů Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize na tebe čeká jeden zábavnější pokus než druhý. Jistě jimi překvapíš a ohromíš své kamarády nebo spolužáky. Pomohou ti pochopit, jak funguje věda a proč se věci dějí právě tak, jak se dějí. Také tě inspirují k zasvěceným debatám a legráckám na vědecké úrovni. A víš, co je úžasné? Že na tyto neobyčejné pokusy se hodí docela obyčejné věci, které najdeš mezi běžným vybavením domácnosti. Nejlepší bude, když si je postupně budeš dávat do prázdné krabice a budou připravené pro některý z pokusů. Můžeš si třeba vypěstovat stalaktit, jaký lze vidět v jeskyni, vyrobit duhový papír nebo rozpustit skálu. Odhal tajemství rybích prstenů, prozkoumej své otisky prstů, jez ve stylu dinosaurů, nech vybuchnout „domácí“ sopku… Neviditelný inkoust se jistě také občas hodí. A vyzkoušej si v pekáči vlnu tsunami, prozkoumej suchou vodu a pobav se s bublinami. Víc už neprozradíme, ale můžeme ti zaručit, že to bude velká zábava!


...á a naučná literatura > Věda a technika > 101 fakt hustých vědeckých pokusů ... Slovart (ČR) - knihy | Databáze knih ... . Novinka Zajímavá cena -16%. 101 fakt hustých vědeckých pokusů ... 0 hodnocení 101 fakt hustých vědeckých pokusů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V knize na tebe čeká jeden zábavnější pokus než druhý. Jistě jimi překvapíš a ohromíš své kamarády nebo spolužáky. Pomohou ti pochopit, jak funguje věda a proč se věci dějí ... 101 fakt hust ... Helen Chapmanová - 101 fakt hustých vědeckých pokusů ... ... . Pomohou ti pochopit, jak funguje věda a proč se věci dějí ... 101 fakt hustých vědeckých pokusů Nakladatel: Slovart EAN: 9788075298294 ISBN: 978-80-7529-829-4 Originál: Cool Science Experiments Překlad: Rozehnal, Jakub a Kulhánek, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY