Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty

Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do rukou se Vám dostává nádherná zvuková kniha pro malé muzikanty. Seznámí děti nejen s jednotlivými hudební nástroji, ale také s díly slavných hudebních mistrů. Maruščiny rodiče mají obchod s hudebními nástroji. Její přátelé se rozhodnou, že společně založí orchestr. Kdo bude hrát na klavír, kdo na kytaru a kdo na příčnou flétnu, kdo bude dirigent. Vychutnejte si tento příběh a zároveň si poslechněte jaký zvuk mají jednotlivé hudební nástroje.


...á knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty Do rukou se Vám dostává nádherná zvuková kniha pro malé muzikanty ... Interaktivní | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Seznámí děti nejen s jednotlivými hudební nástroji, ale také s díly slavných hudebních mistrů. Do rukou se Vám dostává nádherná zvuková kniha pro malé muzikanty. Seznámí děti nejen s jednotlivými hudební nástroji, ale také s díly slavných hudebních mistrů. Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty Zvuková knížka. autor neuveden. Info: SUN, 2019 (1.) - váz., ... Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty ... . Zvuková knížka - HUDEBNÍ NÁSTROJE - pro malé muzikanty Zvuková knížka. autor neuveden. Info: SUN, 2019 (1.) - váz., 28 str. EAN: 9788075675194 ISBN: 978-80-7567-519-4. Hodnocení: 0 hodnocení Hudební nástroje pro malé muzikanty 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Do rukou se Vám dostává nádherná zvuková kniha pro malé mu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY