Moje cesta životem i mimo život pozemský

Moje cesta životem i mimo život pozemský - Dagmar Popová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Popová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje cesta životem i mimo život pozemský.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje cesta životem i mimo život pozemský ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Popová. Číst Moje cesta životem i mimo život pozemský Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na začátku skutečného příběhu Dagmar Popové je velká, vášnivá, ale bolestivá láska. Když se z ní konečně vymaňuje, přichází nemoc. Dagmar ji zpočátku odmítá přijmout. Nechápe, jak se jí, zdravé holce, mohlo něco takového stát. Přestože postupně dochází k uvědomění, že nemoc je následkem jejího dřívějšího hloupého přání umřít, nevnímá ji jako trest, ale jako veliký dar. Intuitivně cítí, že cesta k uzdravení a šťastnému, plnému životu existuje. Cesta víry, lásky, cesta Boží. Vydá se po ní a nechá se vést. Na chvíli se ocitá i mimo pozemský svět, aby se vrátila jako jiný člověk. Zdravý, šťastný, milující.


...sta životem i mimo život pozemský Autor: Popová, Dagmar Nakladatel: Nakladatelství Dobešová Vladimíra EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 68 stran, bez zabezpečení DRM, 1,3 MB ePUB, 3,2 MB Mobi, 5,4 MB PDF, česky Rok vydání: 2020 Kniha Moje cesta životem i mimo život pozemský na www ... Cesta zivotem | Srovnanicen.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Moje cesta životem i mimo život... Kniha: Moje cesta životem i mimo život pozemský Autor: Dagmar Popová Na začátku skutečného příběhu Dagmar Popové je velká, vášnivá, ale bolestivá láska. Kniha Moje cesta životem i mimo život pozemský(Josef Koutecký, Dagmar Popová) za skvelú cenu v interne ... Moje cesta zivotem i mimo zivot pozemsky dagmar popova ... ... . Kniha: Moje cesta životem i mimo život pozemský Autor: Dagmar Popová Na začátku skutečného příběhu Dagmar Popové je velká, vášnivá, ale bolestivá láska. Kniha Moje cesta životem i mimo život pozemský(Josef Koutecký, Dagmar Popová) za skvelú cenu v interne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY