Souznění dvou duší: Tipy a triky nejlepších psích trenérů

Souznění dvou duší: Tipy a triky nejlepších psích trenérů - Ken Ramirez | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ken Ramirez
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Souznění dvou duší: Tipy a triky nejlepších psích trenérů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Souznění dvou duší: Tipy a triky nejlepších psích trenérů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Ramirez. Číst Souznění dvou duší: Tipy a triky nejlepších psích trenérů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dny, kdy se loužička na podlaze řešila srolovanými novinami, jsou užnaštěstí dávno ty tam. Moderní výcvik psa spočívá v promyšleném užití vědeckých poznatků, které jde ruku v ruce s prohlubováním životního pouta mezi psem a člověkem.Kniha Souznění dvou duší je sbírkou praktických a inspirujících rad od těch nejlepších trenérů světa. Osvojte si metody moderního výcviku psů prostřednictvím 60 článků 28 renomovaných expertů, vybraných světoznámým trenérem zvířat Kenem Ramirezem.Souznění dvou duší se dotýká nejčastějších a nejobtížnějších výzev, které před majitele psů staví soužití s jejich miláčkem – od obtěžujícího štěkání po nadměrnou reaktivitu.Podívejte se na to, co se pes může naučit, úplně novýma očima. Ať už jste začátečník nebo zkušený trenér, Souznění dvou duší vám poslouží jako nepostradatelný průvodce na cestě, na jejímž konci budete vy i váš pes šťastnější, pohotovější a sebevědomější.Mezi autory a tématy této knížky najdete:Ken Ramirez: Výhody moderního výcvikuKathy Sdao: Principy moderního výcvikuKaren Pryor: ZačínámeDebbie Martin: Výcvik pro domácnostLaura VanArendonk Baugh: Zdvořilé zdraveníNan Arthur: UvolněníEmma Parsons: ReaktivitaHannah Branigan: Hlídání zdrojů... a mnoho dalších!


...Souznění dvou duší je sbírkou praktických a inspirujících rad od těch nejlepších trenérů světa ... Alex Ferguson a Arsene Wenger - Biografie dvou nejlepších ... ... . Osvojte si metody moderního výcviku psů prostřednictvím 60 článků 28 renomovaných expertů,... Název: Souznění dvou duší - Tipy a triky nejlepších psích trenérů. Autor: Ramirez Ken. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-7428-369-7. EAN: 9788074283697. Objednací kód: NH374664 Kniha Souznění dvou duší je sbírkou praktických a insp ... PDF Souznění dvou duší - plotknihy.cz ... . EAN: 9788074283697. Objednací kód: NH374664 Kniha Souznění dvou duší je sbírkou praktických a inspirujících rad od těch nejlepších trenérů světa. Osvojte si metody moderního výcviku psů prostřednictvím 60 článků 28 renomovaných expertů, vybraných světoznámým trenérem zvířat Kenem Ramirezem. Kniha Souznění dvou duší: Tipy a triky nejlepších psích t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY