Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička

Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kreativní set - tučňák 2 ks - Díky těmto kreativním setům si vaše děti procvičí prstíky a zdokonalí se v ručních pracích. Každý kousek bude originální a jedinečný. Můžete si jim jen tak vyzdobit byt, nebo si s ním mohou děti hrát, případně jej můžou maminky využít jako jehelníček. BALENÍ OBSAHUJE: - 2x filc ve tvaru tučňáků - látku - stuhu - plstěnou výplň - nit - návod NÁVOD: 1. Sešijte k sobě 2 černá plsťová těla a dovnitř dejte výplň. 2. Do bílého dílu všijte oči a přilepte na něj nos. 3. K dolní části těla přilepte nožičky. 4. K hlavě tučňáka přišijte závěsnou šňůrku. VAROVÁNÍ: Používejte pod dozorem dospělé osoby, obal odstraňte z dosahu dětí, není vhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části, nebezpečí udušení. Práce s tímto kreativním setem vyžaduje určitý stupeň motorické zručnosti, doporučený věk použití 7+ Uvedená cena je za 1 balení. Dodáváme v plastové krabičce se závěsem.


...ní set - tučňák 2 ks - Díky těmto kreativním setům si vaše děti procvičí prstíky a zdokonalí se v ručních pracích ... 3 důmyslné štětce pro malé umělce | Bembo.cz ... . Každý kousek bude originální a jedinečný. Můžete si jim jen tak vyzdobit byt, nebo si s ním mohou děti hrát, případně jej můžou maminky využít jako jehelníček. Kreativní set - tučňák 2 ks - Díky těmto kreativním setům si vaše děti procvičí prstíky a zdokonalí se v ručních pracích. Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Kreativní set - tučňák 2 ks - D ... Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička | REMA UH s.r.o. ... . Kreativní set - tučňák 2ks, PVC krabička | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Kreativní set - tučňák 2 ks - Díky těmto kreativním setům si vaše děti procvičí prstíky a zdokonalí se v ručn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY