Poradím si s prvoukou 1. ročník

Poradím si s prvoukou 1. ročník - Iva Nováková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poradím si s prvoukou 1. ročník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poradím si s prvoukou 1. ročník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Poradím si s prvoukou 1. ročník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit „Poradím si s prvoukou“ vám pomůže procvičit hravou formou látku, kterou by měl žák 1. třídy zvládnout. Cílem úkolů je všestranný rozvoj dítěte, trénink schopnosti soustředit se a porozumět zadání. Děti z počátku školního roku ještě neumějí číst a psát, a proto jsou úkoly zaměřeny na dokreslování, vybarvování apod. (rodiče pouze přečtou návod). Na některých stránkách je více úkolů. Pro přehlednost jsou označeny čísly. Doporučujeme vždy přečíst a vyřešit první úkol a pak pokračovat v řešení dalšího.


...ihu Poradím si s prvoukou 1. ročník (Iva Nováková) s 21 % slevou za 70 Kč v ověřeném obchodě ... Iva Nováková - Poradím si s prvoukou 1. ročník | Spálená 53 ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 96 Kč Poradím si s prvoukou 1.ročník - Nováková Iva . Poradím si je určena žákům 1.. - 5. ročníku, hravou formou jim pomůže s procvičováním látky z Prvouky, Slovenštiny i Matematiky.Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků.V prvním ročníku, ... Poradím si s prvoukou 1.ročník ... .Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků.V prvním ročníku, kdy děti ještě neumí číst a psát, jsou úlohy zaměřené především na ... Poradím si s prvoukou 1.ročník - Iva Nováková cena, parametre, recenzia - Učebnice. Edícia Poradím si je určená žiakom 1. - 5. ročník...SOUVISEJÍCÍ KNIHY