Síla nevysloveného: Příběhy z psychoterapie dětí a dospívajících

Síla nevysloveného: Příběhy z psychoterapie dětí a dospívajících - Peter Pöthe | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Pöthe
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla nevysloveného: Příběhy z psychoterapie dětí a dospívajících.pdf


Chcete si knihu přečíst?Síla nevysloveného: Příběhy z psychoterapie dětí a dospívajících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Pöthe. Číst Síla nevysloveného: Příběhy z psychoterapie dětí a dospívajících Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mezi mé oblíbené příběhy z terapeutické praxe patří ty obsažené v knihách od Roberta M. Lindnera "Padesát minut" a od Lillian B. Rubin "Muž s nádherným hlasem". Tentokrát jsem se rozhodla zavítat do oblasti nám bližší a sáhla po knize od Petera Pöthe "Síla nevysloveného". S pěticí klientů nás autor provedeme jedním rokem. Klienti jsou mezi sebou různě prokládání a vytváří mozaiku životních osudů. Každý z nich během jednoho roku učinil pokrok, který jim zajistil lepší budoucnost a my díky knize můžeme nahlédnout pod pokličku jejich cesty.


... oblíbené příběhy z terapeutické praxe patří ty obsažené v knihách od Roberta M ... psychoterapie dětí a dospívajících - štítek | Databáze knih ... . Lindnera "Padesát minut" a od Lillian B. Rubin "Muž s nádherným hlasem". Tentokrát jsem se rozhodla zavítat do oblasti nám bližší a sáhla po knize od Petera Pöthe "Síla nevysloveného". Zkušený dětský psychoanalytický psychoterapeut popisuje a komentuje průběh léčby pěti dětí a dospívajících v rozmezí jednoho kalendářního roku. Text je rozdělen na jednotlivá terapeutická sezení několika klientů - chlapce z pě ... Kniha: Síla nevysloveného - Peter Pöthe | Knihy.ABZ.cz ... . Text je rozdělen na jednotlivá terapeutická sezení několika klientů - chlapce z pěstounské péče, dospívající dívku zneužívanou v dětství, malého syna matky, která zemře v průběhu terapie na rakovinu, dívky ... V knize Síla nevysloveného se střídají popisy a zhodnocení jednotlivých psychoterapeutických sezení: chlapce z pěstounské péče, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY