Poradím si s matematikou 2.ročník

Poradím si s matematikou 2.ročník - Petr Šulc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Poradím si s matematikou 2.ročník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poradím si s matematikou 2.ročník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Poradím si s matematikou 2.ročník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ucelená řada procvičovacích publikací Poradím si je perfektním pomocníkem pro každého žáka prvního stupně základní školy. Publikace je určena pro domácí procvičování, ale jistě ji využijí i paní učitelky, např. pro krátké písemky nebo hodiny suplování. Krátká cvičení plně odpovídají osnovám základních škol. Součástí knihy je podrobný klíč ke všem cvičením pro kontrolu správnosti vašich výsledků.


...ihu Poradím si s matematikou 2. ročník (Adriana Gočová) s 23 % zľavou za 2 ... Kniha: Poradím si s matematikou - Petr Šulc | Knihy.ABZ.cz ... .62 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Poradím si s matematikou 2. ročník od Petr Šulc v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. 96 Kč Poradím si s matematikou 2.ročník - Šulc Petr látky z Prvouky, Slo ... Poradím si s matematikou 2.ročník - Petr Šulc | KOSMAS.cz ... ... . 96 Kč Poradím si s matematikou 2.ročník - Šulc Petr látky z Prvouky, Slovenštiny i Matematiky.Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků.V prvním ročníku, kdy děti ještě neumí číst a psát, jsou úlohy zaměřené především na dokreslování a vybarvování.V dalších ročnících se již obtížnost úkolů postupně zvyšuje. Poradím si s matematikou 2.roč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY