Ochotná zemřít

Ochotná zemřít - Lisa Jackson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Jackson
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Ochotná zemřít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ochotná zemřít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Jackson. Číst Ochotná zemřít Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Osmý případ detektivního dua Pescoliová & Alvarezová"Paul a Brindel Lathamovi jsou nalezeni s kulkou v hlavě – na brutální vraždě ale cosi nesedí. Když se vyšetřovatelka Regan Pescoliová dozví o smrti své sestry, ochromí ji pocit viny, protože s Brindel si nikdy nebyly blízké. Vzápětí se u jejích dveří objeví neteř Ivy a je zřejmé, že něco tají. Pescoliová na mateřské se i přes starost o dítě zaplete do vyšetřování. Brzy s hrůzou zjistí, že je vydána napospas zabijákovi, který udělá cokoli, aby ji viděl trpět.


...otná zemřít. Lisa Jackson. Četl(a) jsem ... Ochotná zemřít ... . Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Elektronická kniha Ochotná zemřít na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ochotná zemřít od ostatních uživatelů. Nakupujte... Kniha: Ochotná zemřít - Lisa Jackson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop ... Ochotná zemřít - Lisa Jackson | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Ochotná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY