Klinická hypnóza: 3., aktualizované a rozšířené vydání

Klinická hypnóza: 3., aktualizované a rozšířené vydání - Stanislav Kratochvíl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Kratochvíl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická hypnóza: 3., aktualizované a rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klinická hypnóza: 3., aktualizované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Kratochvíl. Číst Klinická hypnóza: 3., aktualizované a rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka zabývající se využitím hypnózy v lékařství je určena psychoterapeutům, psychologům, psychiatrům a lékařům všech klinických oborů. První část obsahuje podrobné návody ke standardnímu i individualizovanému navozování hypnotického stavu a ověřování jeho hloubky. Druhá část uvádí zásady různých forem léčebného využití hypnózy. Třetí, nejobsáhlejší část je věnována praktickým hypnoterapeutickým postupům u konkrétních onemocnění v jednotlivých lékařských oborech - od psychiatrie přes interní medicínu a chirurgii až po stomatologii a využití hypnózy u dětí.Kniha vychází z autorovy klinické praxe, z jeho třicetiletých zkušeností při vedení výcvikových kurzů hypnózy pro lékaře a psychology a z rozsáhlého přehledu současné zahraniční literatury.


...linická hypnóza -- 3., aktualizované a rozšířené vydání - Stanislav Kratochvíl Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Klinická Hypnoza 3.,Aktualizované a Rozšířené Vydání ... ... . / klinická hypnóza Ky vadélko Požádáme pacienta, aby se posadil ke stolu a opřel o něj pravý loket tak, aby prsty byly přibližně ve výši hlavy. Mezi palec a ukazovák mu dáme nit se zavěšeným malým tělesem, např. prstýnkem nebo knofl íkem, tak, aby těleso bylo asi 1 cm nad deskou stolu, a zastavíme jeho případný pohyb. Klinická hypnóza Autor: Kratochvíl, Stanislav Nakladatel: Grada EAN: 9788024725499 ISBN: 978-80-247-2549-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, č ... Klinická hypnóza: 3., aktualizované a rozšířené vydání ... . Klinická hypnóza Autor: Kratochvíl, Stanislav Nakladatel: Grada EAN: 9788024725499 ISBN: 978-80-247-2549-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2009 (3. aktualizované vydání) Hypnóza v chirurgii a anesteziologii 26.1 Důkazy o možnosti operací v hypnóze 26.2 Tech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY