Vychovatel

Vychovatel - Klement Alexandrijský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Klement Alexandrijský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vychovatel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vychovatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klement Alexandrijský. Číst Vychovatel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vychovatel je spis o třech knihách věnovaný začátečníkům v křesťanské víře z řad bohatých alexandrijských Řeků. Jeho cílem je připravitposluchače, kteří se nechali oslovit křesťanskou zvěstí,k tomu,aby mohli vstoupit hlouběji do poznání Boha. Tato příprava byla vedena nikoli cestou obecných poučení, ale pomocí praktických rad a doporučení vztahujících se k dílčím oblastem života. Celá první kniha Vychovatele je přitom věnována úvodu, který Klement předřazuje jednotlivým instrukcím křesťanské etiky: poučení o duchovním dětství a Boží výchově věřícího a také o významu křtu a eucharistické hostiny. Na závěr je připojen Hymnus ke Kristu Spasiteli.


... (nebo též edukace) je cílevědomá, plánovitá a všestranná činnost směřující k přípravě člověka pro jeho společenské úkoly a osobní život ... TRANSLATE in English, Spanish, French and more with Cambridge ... . Výchova je celoživotní působení na procesy lidského učení a socializaci s cílem přeměny člověka po všech stránkách, tedy tělesné i duševní. Výchova je zprostředkování znalostí (vzdělání ... Vychovatel celkově organizuje režim v příslušném zařízení, provádí kontroly jeho dodržování, organizuje činnost dětí ve volném čase. Snaží se o rozvoj schopností a vloh dětí prováděním různě zaměřených činností. Vychovatel je tedy významným pedagogickým pracovníkem nejen ... Vychovatel - Volná pracovní místa - Nabídka práce ... ... . Snaží se o rozvoj schopností a vloh dětí prováděním různě zaměřených činností. Vychovatel je tedy významným pedagogickým pracovníkem nejen v oblasti školství, ale i v oblasti volnočasové a mimoškolní pedagogiky, kde je jeho hlavním úkolem pracova...SOUVISEJÍCÍ KNIHY