Kniha skřítků náladovníčků: S povídkami na dobrou noc

Kniha skřítků náladovníčků: S povídkami na dobrou noc - Dagmar Medzvecová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Medzvecová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha skřítků náladovníčků: S povídkami na dobrou noc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha skřítků náladovníčků: S povídkami na dobrou noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Medzvecová. Číst Kniha skřítků náladovníčků: S povídkami na dobrou noc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řádí u vás doma náladovníčci? Kniha vás naučí rozeznat je a rozkryje vám nejedno tajemství běžných situací, ve kterých se ocitáte se svými dětmi.  Náladovníčci jsou malí skřítkové žijící bezpečně ukryti v tajemných cestách dětských hlaviček a v zákoutích jejich pokojíků. Mají na starosti nálady, rozhodování, rozmary, chování a mnoho dalšího. Pusťte se do čtení a sami se přesvědčte, zdali se u vás některý z náladovníčků také nezabydlel. 


...niha skřítků náladovníčků: S povídkami na dobrou noc ... Kniha skřítků náladovníčků / Zboží prodejce dMedz | Fler.cz ... . Dagmar Medzvecová ... Kniha skřítků náladovníčků Autor: Medzvecová, Dagmar Nakladatel: Bambook EAN: 9788027129058 ISBN: 978-80-271-2905-8 Ilustrace: Medzvecová, Dagmar Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Kniha: Kniha skřítků náladovníčků -- S povídkami na dobrou noc - Dagmar Medzvecová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Kniha skřítků náladovníčků S povídkami na dobrou n ... Kniha Kniha skřítků náladovníčků - S povídkami na dobrou ... ... . Kniha skřítků náladovníčků S povídkami na dobrou noc. Medzvecová Dagmar. Tištěná kniha. ... Kniha skřítků náladovníčků je krásně zpracovaná, a to jak obsahově, tak graficky. Nechybí zde vtip, nadhled, ale také příběhy, které jsou mnohdy jako ze života. Líbí se mi téma, které je u nás celkem aktuální, neb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY